SALE OUT. Midea DAMAGED PACKAGING, DENT SIDE CORNER, BENT GRILLES ON THE BACK
- TootjadMidea
- Mudel: MDRE554FGD01DSO
- Saadavus: 1
-
526€
SALE OUT. Midea DAMAGED PACKAGING, DENT SIDE CORNER, BENT GRILLES ON THE BACK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 2050.00 mm |
| Gross weight | 91.00 kg |
| Gross width (mm) | 740.00 mm |
| Net weight | 84.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5800.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Producer | Midea |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, DENT SIDE CORNER, BENT GRILLES ON THE BACK |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 0.94 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out midea damaged packaging, dent side corner, bent grilles on the back, mdre554fgd01dso, midea, kulmikud, kodutehnika





